League Of Legends’i Verimli Şekilde Oynama

Injustice 2 Launch Trailer Highlights Customization and More

Bilgisayarınıza kurduğunuz League Of Legends sorunlar mı çıkarmaya başladı? Bu kadar aksiyonun olduğu bir oyunu takılmadan, FPS kaybı olmadan oynamak gerekmekte.

League Of Legends’i Verimli Şekilde Oynama

Eğer normal bir bilgisayar kullanıcsıysanız, bilgisayarınızın düzgün çalışması için yapılması gereken adımları biliyorsunuzdur. Bu adımlar kendi başlarına ufak olarak görünseler de bir araya geldiklerinde bilgisayarınızın ve dolayısıyla oyunlarınızın düzgün çalışmasını etkiler.

“League Of Legends’i sorunsuz oynamak için oyuna girmeden önce arka planda çalışan gereksiz programları kapatmanız şiddetle önerilmekte.”

Bilgisayarınızın özelliklerini bildiğiniz için oyun içi ayarları da ona göre ayarlamak önemlidir. Düşük özellikli bir bilgisayarda, oyunun tüm ayarları maksimumdayken oynayamazsınız. Bu ayarları deneme yanılma yöntemiyle bulun. Bilgisayarınızın sürücülerini son sürümlerine güncelleyin. Geri dönüşüm kutusu ve temp klasörlerinizi boşaltın. Harddiskinize düzenli aralıklarla defrag (birleştirme) uygulayın. Eğer mümkünse oyunu ayrı yaratacağınız bir harddisk partisyonu üzerine kurun. Eğer bunlara dikkat ederseniz Leauge OF Legends’i sorunsuz oynayabilirsiniz.

Hemen yorum yap cevaplayalım